Градирні серії МГ, ТОВ ФІРМА ГРАН

  • градирня вентиляторная цена
  • градирня вентиляторная цена
  • градирня вентиляторная цена

Вентиляторні градирні серії МГ


Градирні Теплове навантаження кВт Витрата води м3 Розміри градирні Д.Ш.В. Потужність двигуна кВт Діаметр вентилятора мм Частота обертання Дн мм Вхідний патрубок мм Транспортна вага кг Робоча вага Наявність на складі Скачати документацію
Градирня МГ 8 185 16 850х850х2650 0,55 500 1500 65 200 650
Градирня МГ-12 375 32 1250х1250х2800 1,5 800 1500 80 350 900
Градирня МГ-16 700 60 1700х1700х3000 3,0 1000 1000 100 600 1350
Градирня МГ-20 1050 90 2130х2130х3120 5.5 1250 1000 125 850 2200

Читайте новини про градирні

Компактні вентиляторні градирні від виробника ТОВ “Фірма Гран” Корпус являє собою збірну конструкцію, яка складається з окремих склопластикових елементів. Склопластик є матеріалом дуже стійким до корозії і ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує надійний захист від протікання і естетично приємну зовнішність градирні протягом усього терміну експлуатації.
Опори технологічних компонентів, підтримка вентиляторної установки та всі з’єднувальні елементи виготовлені зі склопластику і неіржавіючої сталі. Конструкція передбачає наявність проміжного піддону. Піддон призначений для збору і подальшого відведення охолодженої води в загальну накопичувальну ємність. Злив води з піддона здійснюється самопливом через зливний патрубок. На повітровхідних вікнах вентиляторної градирні встановлюються сотові полімерні блоки, які рівномірно розподіляють повітряний потік на вході в градирню, перешкоджають розбризкуванню води за межі градирні, а також є ефективним інструментом в боротьбі з льодоутворенням. Каркас градирні поставляється в зібраному вигляді, окремими монтажними блоками, що виключає витрати на шеф-монтажні роботи та суттєво скорочує обсяг і термін виконання монтажних робіт. Структурні елементи спроектовані відповідно до міжнародних норм і стандартів з урахуванням певних вимог по вітрових навантаженнях, снігових навантаженнях і навантажень під час землетрусу.Корпус градирні являє собою збірну конструкцію, яка складається з окремих склопластикових елементів. Склопластик є матеріалом дуже стійким до корозії і ультрафіолетового випромінювання, що забезпечує надійний захист від протікання і естетично приємну зовнішність градирні протягом усього терміну експлуатації.
Опори технологічних компонентів, підтримка вентиляторної установки та всі з’єднувальні елементи виготовлені зі склопластику і неіржавіючої сталі. Конструкція передбачає наявність проміжного піддону. Піддон призначений для збору і подальшого відведення охолодженої води в загальну накопичувальну ємність. Злив води з піддона здійснюється самопливом через зливний патрубок. На повітровхідних вікнах градирні встановлюються сотові полімерні блоки, які рівномірно розподіляють повітряний потік на вході в градирню, перешкоджають розбризкуванню води за межі градирні, а також є ефективним інструментом в боротьбі з льодоутворенням. Каркас градирні поставляється в зібраному вигляді, окремими монтажними блоками, що виключає витрати на шеф-монтажні роботи та суттєво скорочує обсяг і термін виконання монтажних робіт. Структурні елементи спроектовані відповідно до міжнародних норм і стандартів з урахуванням певних вимог по вітрових навантаженнях, снігових навантаженнях і навантажень під час землетрусу. Водорозподільча система градирні являє собою колектор, що складається з склопластикових труб. На кожній трубі рівномірно розташовані зрошувальні форсунки з регульованою витратою води.


Регулювання витрати води здійснюється за рахунок установки в форсунки спеціальних обмежувальних вставок. Пластикові форсунки мають широкий діаметр вихідного отвору, що перешкоджає їх засмічення. Система сприяє рівномірному розподілу води, що є невід’ємною частиною гарної теплової ефективності.З метою ефективного уловлювання краплин води в відпрацьованому повітряному потоці, встановлюється сотовий водоуловлювач. Дана конструкція зрошувача сприяє ефективному уловлюванню води, зменшуючи втрати води з виносом до 0,005% від загальної витрати води на градирню за рахунок 3-х разової зміни напрямку повітряного потоку, в той же час, володіючи відмінними аеродинамічними характеристиками, що зменшує вимоги до потужності електродвигуна вентиляторної установки. З метою забезпечення високої охолоджуючої ефективності, градирня укомплектована плівковим зрошувачем з ПВХ. Спеціально розроблене гофрування, спроектована мікроструктура, а також високі стандарти виготовлення дозволяють досягти високої теплової ефективності при мінімальних втратах тиску.

Вентиляторные градирни, реконструкция градирен, модернизация градирен, Градирни вентиляторные
Градирни с естественной тягой
Градирни закрытого типа
Градирни гибридные
Адиабатические градирни
Сухие градирни